Odpowiedzialność prawna uczniów
2019-05-23 13:53:57
W dniu 21 maja 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów klas pierwszych ZS CKR w Nowosielcach z funkcjonariuszem Straży Miejskiej Miasta Sanoka.
Pierwszoklasiści otrzymali rzetelną porcję  wiedzy na temat  odpowiedzialności  prawnej osób pełnoletnich i nieletnich wobec  wykroczeń, czynów karalnych, a także zapoznali się z informacjami na temat tzw. stalkingu, trollingu i hejtingu w przestrzeni sieci mediów społecznościowych.
Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w spotkaniu za przybycie, a Straży Miejskiej za współpracę z naszą szkołą.
Pedagodzy szkolni ZS CKR w Nowosielcach