II miejsce na V Podkarpackiej Olimpiadzie Energetycznej
2019-05-14 14:11:29
Dnia 12 kwietnia 2019 roku odbył się II etap V Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Olimpiada odbyła się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, wzięło w niej udział 47 najlepszych uczestników wyłonionych w etapie szkolnym. Byli to uczniowie 15 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego, sanockiego, jasielskiego, krośnieńskiego, gorlickiego, strzyżowskiego oraz ropczycko-sędziszowskiego.
Drugi etap składał się z dwóch części pisemnej i ustnej.
Po tej części Komisja Konkursowa wyłoniła trzech najlepszych uczniów.
Zwycięzcami V Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej zostali:
- I miejsce - Piotr Węgrzynek– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
- II miejsce - Witold Pelc– Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach
- III miejsce - Jakub Nizianty– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie.

Więcej informacji i wywiad z naszymi uczestnikami na stronie PWSZ w Krosnie: