Uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych
2019-04-30 08:30:56
W dniu 26 kwietnia uczniowie wraz z gronem pedagogicznym pożegnali uczniów klas czwartych. Ich nauka w naszej szkole dobiegła końca. Mamy nadzieję, że w ich pamięci pozostaną tylko te dobre chwile. Teraz wkraczają w dorosły świat, pełen trudnych wyborów... Z tego powodu wszystkim absolwentom naszego Zespołu życzymy dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Życzymy także powodzenia na maturze, dostania się do wymarzonej pracy lub  na studia oraz by przyjaźnie zawiązane w murach naszej szkoły przetrwały próbę czasu.

Uczniowie klas trzecich i przyjaciele