Dodano 2017-10-01 17:28:04 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Dodano 2018-01-21 19:38:22 przez Ryszard Dziekan
Początek 2018 roku dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach jest czasem na podsumowanie działań w kończącym się  kolejnym już projekcie wzbogacającym ofertę edukacyjną placówki i finansowanym z funduszy europejskich.  Dwie dwudziestoosobowe grupy uczniów ZS CKR Nowosielce w marcu oraz wrześniu 2017 roku  przebywały na praktyce zawodowej w Irlandii. Zajęcia zaplanowano zgodnie z założeniami projektu  numer POWERVET - 2016 – 1 – PL01 – KA102 – 02526 Nowe doświadczenia zawodowe uczniów ZS CKR Nowosielce– praktyki w Unii Europejskiej.
Dodano 2018-01-10 09:07:14 przez Agata Pastuszek

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, zaprasza uczniów klas III gimnazjów powiatu sanockiego do udziału w  Regionalnym Konkursie „W zdrowym ciele zdrowy duch”, który się odbędzie 21.02. 2018 roku. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest WPŁYW ŻYWNOŚCI MODYFIKOWANEJ NA ZDROWIE CZŁOWIEKA”.
Bardzo proszę o zapoznanie się warunkami uczestnictwa zawartymi w przesłanym Regulaminie konkursu lub na stronie szkoły: www.zsckr-nowosielce.pl

Regulamin konkursu pobierz
Załącznik 1 pobierz
Załącznik 2 pobierz
Załącznik 3 pobierz
Dodano 2017-12-27 14:46:20 przez Agata Pastuszek
W przedświątecznym tygodniu 19 grudnia 2017r. Mateusz Harabasz uczeń II klasy technikum weterynarii uczestniczył w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy przyznawane są uczniom, którzy otrzymali  promocje z wyróżnieniem. Mateusz uzyskał najwyższą ocenę w szkole - średnia 5,2.
Dodano 2017-12-27 00:00:00 przez Agata Pastuszek
W ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach” w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX.- Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.2 - Poprawa jakości kształcenia ogólnego w dniu 14 grudnia 2017 r. w ramach zajęć dodatkowych z fizyki i współpracy z Politechniką Rzeszowską młodzież z ZSCKR w Nowosielcach uczestniczyła w warsztatach laboratoryjnych z fizyki.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->