WSPOMNIENIA UCZNIÓW Z PRAKTYKI W NIEMCZECH- PROGRAM LEONARDO DA VINCI

• 01 grudnia 2013 00:00

Chociaż w kalendarzu mamy już grudzień, z za oknem widać pierwszy śnieg, to wśród uczniów ZS CKR Nowosielce wciąż żywe są wspomnienia z praktyki w Niemczech, którą odbywali  w czerwcu ( grupa I )  i  na przełomie września oraz października ( grupa II ) bieżącego roku. Praktyka w Turyngii realizowana była przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach Programu Leonardo da Vinci.  Jednym z celów wspomnianego programu jest upowszechnianie jego rezultatów oraz przedstawianie wrażeń uczniów, dlatego poniżej zamieszczamy wspomnienia praktykantów, które napisali w swoich pamiętnikach z Niemiec. A wrażenia te opracował, a następnie w formie broszury zaprojektował i opublikował Krzysztof Bodnar – uczeń klasy 3 FT. Wszystkie informacje na temat praktyki oraz galeria zdjęć zamieszczone są na stronie  www.zsckr-nowosielce.pl w zakładce Realizacja projektów -  Leonardo da Vinci.

Robert Piechocki                                                          Koordynator Programu LdV