Aktualności Szkolni mistrzowie w konkursie wojewódzkim!

Szkolni mistrzowie w konkursie wojewódzkim!

• 06 czerwca 2022 21:59
Drużyna w składzie: Kacper Wyżkiewicz, uczeń klasy 3 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, Tomasz Majka, uczeń klasy 2 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Wojciech Urban, uczeń klasy 3 technikum rolniczego, zajęła I miejsce i zdobyła tytuł MISTRZA WOJEWÓDZKIEGO w konkursie „Wojewódzkie mistrzostwa wiedzy z zakresu techniki, obsługi maszyn i rozpoznawania agrofagów”. Konkurs w dniu 5 czerwca 2022 r. zorganizował Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Rywalizacja miała charakter teoretyczny, jak i praktyczny, w której uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą i umiejętnościami z zakresu mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz ochrony roślin. W konkursie brały udział zespoły ze szkół rolniczych z województwa podkarpackiego. Opiekunami drużyny byli nauczyciele: Jakub Czerkies i Grzegorz Pińczuk.
Zwycięzcom i opiekunom serdecznie gratulujemy!