Aktualności ORŁY EDUKACJI 2023 - ROZDANE!

ORŁY EDUKACJI 2023 - ROZDANE!

• 01 czerwca 2023 08:54

Wyjątkowo miło nam poinformować, iż Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach został wyróżniony prestiżowym tytułem Orły Edukacji 2023. To jedyna ogólnopolska nagroda przyznawana placówkom edukacyjnym na podstawie ocen wystawianych w najpopularniejszych serwisach internetowych. Uzyskaliśmy ocenę 9,8 punktów na 10 możliwych - to II miejsce w powiecie sanockim.

Orły Edukacji to nagroda utworzona po to, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze - liderów branży, którzy stawiają na jakość. Nagroda ta potwierdza nasz wkład i zaangażowanie w edukację młodego pokolenia. Cieszymy się, że jesteśmy zaliczani do grona liderów branży edukacyjnej w powiecie sanockim oraz w kraju.

Konkurs organizuje cyklicznie (w edycjach rocznych) przedsiębiorstwo Beautiful Company Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Celem jest dotarcie do jak największego grona przedsiębiorców i wyłonienie tych spełniających najwyższe standardy. Udział biorą wszystkie firmy edukacyjne obecne w sieci.

Podziękowania należą się naszym uczniom, absolwentom i rodzicom, gdyż to ich pozytywne opinie o naszej szkole zadecydowały o otrzymaniu tytułu laureata tego plebiscytu. Najważniejszym jest fakt, że opinie te nie były niczym wymuszone. Nagroda ta jest najlepszym podziękowaniem dla nauczycieli i pracowników szkoły za trud edukacji oraz wychowania. Świadczy również o tym, że dla tegorocznych ósmoklasistów wybór ZSCKR w Nowosielcach jako szkoły realizującej kolejny etap edukacyjny to dobra i trafna decyzja.

Link do strony: https://www.orlyedukacji.pl/county-159-sanocki