M.Granatowski
Matematyka
Proszę o rozwiązanie poniższych zadań i przygotowanie się do sprawdzianu:
Klasy:
1 BBA
materiały pomocnicze
1 BGA
materiały pomocnicze

Informatyka
W najbliższych dniach zostaną ocenione prezentacje. Osoby, które nie dostarczyły jeszcze prezentacji proszę wysłać na mgranatowski@zsckr-nowosielce.pl
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Informatyka
Wszystkie klasy pierwsze, proszę o zapoznanie się z plikiem algorytmy.pdf i odesłanie zadania domowego na adres mgranatowski@zsckr-nowosielce.pl do 29.03).

1BBA-co_to_jest_układ_równań.pdf
1BGA-Zadania pojawią się we wtorek

R. Dziekan - kl. 3FTH technik rolnik
Klasa :3 FTH (technik rolnik):
Przedmiot: ekonomika rolnictwa
Zadanie: obliczanie wielkości produkcji w gospodarstwie rolnym
Termin wykonania: 23.03.2020 r.
Zadanie proszę przesłać na adres: rdziekan@zsckr-nowosielce.pl

D.Kowalczyk
Geografia

Wszystkie klasy zostały powiadomione poprzez dziennik elektroniczny (zakładka zadania domowe).

A.Adamski
2F4B - Zajęcia praktyczne - eksploatacja maszyn i urządzeń
2BG - Obsługa pojazdów rolniczych

Karty pracy należy wydrukować, wypełnić, po wypełnieniu wykonać skan i przesłać do oceny w terminie do 23 marca 2020 roku
na adres: aadamski@zsckr-nowosielce.pl

Kolejne materiały zamieszczone 18.03.
(Proszę klikąć zobacz wszystkie)
3L4B – zajęcia praktyczne - eksploatacja maszyn i urządzeń.
3L4B – naprawa pojazdów.
1BBA - Użytkowanie pojazdów rolniczych

Kartę należy wydrukować, wypełnić, podać nazwisko i imię, datę, wykonać skan i odesłać na adres: aadamski@zsckr-nowosielce.pl do dnia 25 marca 2020 roku.

A. Pastuszek
Matematyka

Wszystkie klasy zostały powiadomione poprzez dziennik elektroniczny (zakładka zadania domowe oraz do każdego ucznia została wysłana  wiadomość).

E.Kogut

B.Kwolek
Religia

A.Kosiarska
Fizyka i matematyka
Uwaga plików jest więcej, należy kliknąc "zobacz wszystkie"

K.Bendza
Proszę o zapoznanie się z poniższym materiałem oraz zanotowanie w zeszycie materiału w żółtych ramkach wg. wykazu poniżej:

Podstawy techniki w rolnictwie
1BTH mech. rol. - Właściwości metali nieżelaznych.
1BBA/1BGA mech. rol. - Materiały konstrukcyjne, właściwości metali żelaznych.
                   - Właściwości metali nieżelaznych.
1B4R mech. rol. - Tolerancje i pasowania w budowie maszyn.

Rysunek techniczny
1PTR Odnaw. źródła energii - Składniki projektu budowlanego
1B4R Odnaw. źródła energii - Składniki projektu budowlanego
Podstawy Konstrukcji Maszyn
2F4B Mech. Rol. - Wyznaczanie reakcji belek - jest to przypomnienie części materiału. Proszę zanotować w zeszycie obliczanie belki utwierdzonej, oraz wykonać zadanie domowe do 31.03.20, Zapisać go w formacie .pdf i wysłać email na adres kbendza@zsckr-nowosielce.pl

U.Małek
Historia i społeczeństwo klasa 4B4R
Informacja na temat wykonania zadań w tygodniu 16- 20.03.2020r. plik pdf (Historia i społeczeństwo 4B4R)
Materiały i zadania zostały wysłane z wykorzystaniem dziennika elektronicznego oraz opublikowane w zakładce zadania domowe.

Wiedza o społeczeństwie klasy 1B4R, 1L4H, 1F4P
Informacja na temat wykonania zadań w tygodniu 16- 20.03.2020r. plik pdf (Wiedza o społeczeństwie 1B4R, 1L4H, 1F4P)

Historia i społeczeństwo klasy 3F4H, 3L4B, 3P4, 3P4R
Informacja na temat wykonania zadań w tygodniu 16- 20.03.2020r. plik pdf (Historia i społeczeństwo 3F4H, 3L4B, 3P4, 3P4R)

A.Brodzicka
Chemia
Materiały i zadania do pobrania poprzez dziennik elektroniczny zakładka zadania domowe.

E.Pałuk
J.niemiecki

P.Ruszel

M.Bienia

A.Wiśniewska

A.Łuszcz

U.Smolik

I.Broda
Wszystkie klasy zostały powiadomione poprzez dziennik elektroniczny o zagadnieniach do samodzielnej pracy w domu.

R.Cecuła

R.Piechocki

W.Kopaniszyn
J.angielski, j.niemiecki
Wszystkie klasy otrzymały wskazówki do pracy w dzienniku elektronicznym, w zakładce zadania domowe.

J.Czerkies

M. Śnieżek
Zadanie dla klasy 1PTR,1B4R,1F4P,2BB,2 PT. - proszę napisać dokładną rozgrzewkę z wychowania fizycznego (czas ćwiczenia i rodzaj ćwiczenia) przygotowującą do gry w piłkę siatkową i piłkę koszykową.Po powrocie do szkoły losowo wybrane osoby przeprowadzą ją na hali .

Zadanie dla klasy 3L4B, 3PT, 4B4R - proszę napisać ćwiczenia przygotowujące do gry (czas i rodzaj ćwczenia) w piłkę nożną i w piłkę siatkową.

Zadania należy przesłać na e-mail do dnia 23.03.2020
msniezek@zsckr-nowosielce.pl

R.Komański
Treści do realizacji zostały wysłane uczniom poprzez dziennik elektroniczny, zakładka zadanie domowe.

H.Kwolek
Język niemiecki

S.Fiałkiewicz-Wożniak
zajęcia praktyczne, bhp, wyposażenie zakładów gastronomicznych - Wszystkie klasy zostały powiadomione poprzez dziennik elektroniczny (zakładka zadania domowe)