JUBILEUSZ SZKOŁY 2018
ZJAZD ABSOLWENTÓW Zespołu Szkół CKR w Nowosielcach
16 czerwca 2018

Szanowni Absolwenci
Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy umożliwiający dokonywanie rejestracji na Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół CKR w Nowosielcach, który odbędzie się 16 czerwca 2018.
Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem formularza elektronicznego. Zgłoszenia można też złożyć w sekretariacie Szkoły.
W razie ewentualnych pytań, prosimy o kontakt:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach
Nowosielce, ul. Heleny Gniewosz 160, 38-530 Zarszyn
tel./fax 13 4653980 – 81
jubileusz@zsckr-nowosielce.pl

Formularz elektroniczny: https://docs.google.com

Dokument do pobrania: formularz zgłoszeniowy

Szanowni Absolwenci naszej Szkoły

W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Początki naszej Szkoły sięgają 1958 r., kiedy to powołano Roczną Szkołę Rolniczą I stopnia, ale jeszcze przed tym wydarzeniem w latach 1945-1951 działała w Nowosielcach Roczna Szkoła Przysposobienia Rolniczego o charakterze sezonowym. Zmieniały się nazwy placówki, zmieniały się prowadzące ją podmioty, ale zawsze z tym miejscem byli związani ludzie, którzy tworzyli historię Szkoły. Czas o nich przypomnieć i czas pokazać wszystkim Absolwentom, jaka jest współczesna Szkoła, którą ukończyli.

Dlatego spotkajmy się 16 czerwca 2018 r. w Nowosielcach, aby ożyły wspomnienia szkolnych lat i powróciła historia, którą wspólnie tworzyliśmy.
W imieniu społeczności szkolnej zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu, a także do włączenia się w organizacje przedsięwzięcia.
Na stronie internetowej Szkoły będziemy systematycznie zamieszczać informacje na temat Obchodów 60-lecia ZS CKR w Nowosielcach.

Osoby zainteresowane udziałem w Zjeździe Absolwentów prosimy o kontakt
jubileusz@zsckr-nowosielce.pl

Jednocześnie liczymy na Państwa wspomnienia, zdjęcia i historie, które są dla nas ważne.

Komitet Organizacyjny
Zjazdu Absolwentów