NOWA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO
Szkoła w programie „Nowa jakość kształcenia ogólnego w Zespole Szkół  Centrum Kształcenia Rolniczego”

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach
ogłasza nabór uczniów Technikum ZSCKR i nauczycieli ZSCKR
 do udziału w projekcie
Pn. „Nowa jakość kształcenia ogólnego w Zespole Szkół
Centrum Kształcenia Rolniczego”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach konkursu nr RPPK.09.02.00-IP.01-18-008/16 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020 osi priorytetowej - IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie.
Działanie 9.2 Poprawa jakości kształcenia ogólnego.

Rekrutacja do Projektu przebiegać będzie zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Rekrutacji i harmonogramem realizacji kursów i szkoleń.

Obóz programisty w Zatwarnicy I edycja
W ostatnim tygodniu wakacji, tj.  od 28. 08 do 01.09. 2017 r. w ośrodku wypoczynkowo- szkoleniowym w Zatwarnicy, w Bieszczadach, odbył się obóz programisty.Grupa 12 uczniów uczestniczyła w 40 godzinnym szkoleniu na temat programowania. Poznali podstawowe pojęcia i zasady programowania w różnych językach, a także tworzenia algorytmów postępowania przed tworzeniem projektu programu. Zajęcia warsztatowe polegały na praktycznym wykorzystaniu programowania strukturalnego do pisania programów (praca z językiem Turbo Pascal) oraz poznaniu zasad programowania w języku obiektowym na bazie Delphi 7. Szkolenie prowadził wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.

Projekt 9.2- obóz programisty I edycja