Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy - zawód: Rolnik

Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach informuje o organizowaniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie Rolnik – kwalifikacja R.3.-Prowadzenie produkcji rolniczej.
Nabór: marzec 2018 r.

Kwalifikacyjny kurs zawodowy prowadzony jest w zakresie jednej kwalifikacji. Słuchaczem kursu może być:
- absolwent gimnazjum, legitymujący się świadectwem ukończenia gimnazjum;
- absolwent ośmioletniej szkoły podstawowej i absolwenci techników i szkół wyższych.

Absolwent gimnazjum, który nie ukończył 18 lat i podlega obowiązkowi nauki realizuje ten obowiązek poprzez kształcenie na kwalifikacyjnym kursie zawodowym. Kurs jest zorganizowany w formie zaocznej. Zajęcia prowadzone w ramach kursu są bezpłatne.

Termin rozpoczęcia kursu-  9 marca 2018 r.
Czas trwania kursu- trzy semestry.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na kurs zobowiązani są złożyć wniosek w formie papierowej w sekretariacie Szkoły oraz zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o zdolności do podjęcia nauki w  zawodzie.

Kontakt:
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego