Szanowni Absolwenci naszej Szkoły

Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
w Nowosielcach

16 czerwca 2018 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom, którzy nadesłali swoje zgłoszenia na konkurs kulinarny „MINI CHEF COOK”pt. „Tradycyjne smaki podkarpackiej kuchni - Zupy na chłopskim stole”, który jest zorganizowany przez Naszą Szkołę.

Konkurs odbędzie się w środę - 30.05.2018

Harmonogram konkursu

830   przyjazd uczestników i rozlosowanie tur i stanowisk- w sali 202
900- 1200   zmagania konkursowe (konkurs odbędzie się w II turach, dla       osób czekających na swoją kolej pokazy szefa kuchni, przerwa kawowa, pokaz carvingu)
900- 1010   I tura konkursu – pokaz szefa kuchni
1015- 1030   przerwa kawowa
1030- 1140   II tura konkursu  - pokaz szefa kuchni
1140- 1210   obrady jury
1215   ogłoszenie wyników konkursu w Sali konferencyjnej

Organizator ZSCKR Nowosielce
​KOWR oddział w Rzeszowie
Obrazek
W dniu 18 maja 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie koło Kętrzyna odbyła się siódma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Smaki Wsi”. Do walki o statuetkę Złotej Patelni przystąpiło 22 szkolnych drużyn z całej Polski. Tematem zmagań tegorocznej edycji konkursu były „Zupy na polskim stole” – edycja specjalna w związku z obchodami „Roku dla Niepodległej”.
Obrazek
W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Obrazek
W dniu 27 kwietnia uroczystą akademią uczciliśmy 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Treść scenariusza przybliżyła uczniom okoliczności powstania tego ważnego dokumentu, twórców ustawy i jej główne postanowienia.