Zapraszamy do zapoznania się z zasadami Bioasekuracji - jako podstawą ochrony przed afrykańskim pomorem świń i grypą ptaków.

Jak nie czytam, jak czytam- OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTELNICZA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach był gospodarzem i współorganizatorem drugiego spotkania w ramach międzynarodowego projektu wymiany młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Odbyło się ono w dniach 28.05. – 02.06. 2017 r. W projekcie wzięli udział uczniowie szkół z Francji, Niemiec i Polski. Głównym organizatorem cyklu spotkań jest Stowarzyszenie Europa Direkt z siedzibą w Dreźnie.
Obrazek
22 maja 2017 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach odbyła się prezentacja nowoczesnych metod i form kształcenia w zawodach rolniczych przygotowana przez nauczycieli i uczniów szkoły, połączona z „Konkursem Wiedzy o Sejmie RP” organizowanym przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu RP. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Kazimierz Gołojuch – Poseł na Sejm RP, Piotr Uruski – Poseł na Sejm RP, Ewa Markowska- Bzducha - Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej, dr hab. inż. Sylwester Tabor prof. UR Prorektor ds. Dydaktycznych i Studenckich Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie, przedstawiciele władz samorządowych powiatu sanockiego oraz gmin, duchowni, władze województwa, kierownicy Biur Powiatowych ARiMR i Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego, wojewódzcy i powiatowi lekarze weterynarii.