Profilaktyka w ZS CKR w Nowosielcach
2019-04-02 18:40:02
W dniu 27 marca 2019 r. klasa III PT wraz z opiekunami wzięła udział w realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki, odwiedzając  Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Sanoku (Instytut Medyczny). Wysłuchaliśmy ciekawego wykładu na temat profilaktyki raka, dowiedzieliśmy się, jak prowadzić zdrowy tryb życia oraz wzięliśmy udział w ćwiczeniach na fantomach (pierwsza pomoc i samobadanie piersi). Zaprezentowano i opisano nam również kierunki kształcenia w PWSZ, a korzystając z okazji, zwiedziliśmy również całą uczelnię. Dziękujemy uczniom i opiekunom za czynne uczestnictwo w zajęciach.
Pedagodzy szkolni ZS CKR w Nowosielcach