Szukasz klucza do sukcesu? Znajdziesz go w naszej szkole! Dni Otwarte w ZSCKR w Nowosielcach
2019-03-28 16:58:38

W dniach 20 – 22 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte.

Z dumą informujemy, że odwiedziło nas w tym czasie blisko 800 gimnazjalistów i ósmoklasistów wraz z opiekunami ( grupy zorganizowane i indywidualne) z 36 szkół: Pobiedna, Długiego, Tyrawy Wołoskiej, Nowosielec, Bukowska, Niebieszczan, Sanoka: SP: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, Trepczy, Niebocka, Wesołej, Beska, Dobrej, Pisarowiec, Bażanówki, Jaćmierza, Nowotańca, Mrzygłodu, Pielni, Wróblika Szlacheckiego, Rymanowa, Tarnawy Dolnej, Załuża, Łukowego, Zarszyna, Odrzechowej, Grabówki, Strachociny, Myczkowa, Ropienki.

Nasi nauczyciele i uczniowie przygotowali na te dni wiele atrakcji, które pozwoliły przyszłym kandydatom na zapoznanie się z bogatą ofertą edukacyjną.
W poszczególnych klasopracowniach odbywały się pokazy i prezentacje związane z prowadzonymi kierunkami kształcenia.

Dziękując wszystkim za udział w tym wydarzeniu, zapraszamy to obejrzenia fotorelacji.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach