Prawo w praktyce
2019-03-29 09:55:21

W dniu 26 marca 2019 na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów klas drugich i trzecich technikum z funkcjonariuszem Straży Miejskiej Miasta Sanoka. Podczas prelekcji zdobyliśmy rzetelną wiedzę na temat odpowiedzialności prawnej osób pełnoletnich i nieletnich wobec wykroczeń, czynów karalnych, a także dostaliśmy niezbędne informacje na temat tzw. stalkingu, trollingu i hejtingu w przestrzeni sieci mediów społecznościowych. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w spotkaniu za przybycie,  a Straży Miejskiej za współpracę z naszą szkołą.

Pedagodzy szkolni ZS CKR w Nowosielcach