Czym jest hazard?
2019-02-07 14:53:27
W dniu 05 lutego 2019 na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów ZS CKR w Nowosielcach z przedstawicielami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego  w Przemyślu - Delegatura PUCS  w Krośnie.
Prelekcja informacyjno- edukacyjna  dotyczyła negatywnego wpływu jaki na człowieka ma uzależnienie od hazardu, a także służyła przybliżeniu regulacji prawnych dotyczących organizacji rynku gier hazardowych w kraju. Po prelekcji miała miejsce ciekawa dyskusja z każdą z klas, w której młodzież dzieliła się swoimi spostrzeżeniami  i obserwacjami na w/w  temat.
Dziękujemy uczniom ZS CKR za aktywne uczestnictwo w wydarzeniu oraz wszystkim nauczycielom za współpracę.

Pedagodzy szkolni: J. Mroszczyk, D. Galant-Mistak