Stypendysta Prezesa Rady Ministrów
2018-12-20 08:25:04
W dniu 19 grudnia Katarzyna Giebułtowska uczennica trzeciej klasy Technikum Weterynarii uczestniczyła  w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.
 Stypendia przyznawane są uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Gościem specjalnym uroczystości była Roksana Węgiel zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz 16.Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci.