Ho, Ho, Ho...!!!
2018-12-18 20:16:15

06.12.2018 już poraz jedynasty zajechał do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Skolno-Wychowawczegow Sanoku Św. Mikołaj z Nowosielec.
Mikołajowi jak zwykle towarzyszył orszak składający się z uczniów naszej szkoły.
W tych rolach wystąpili:
-Św. Mikołaj-A.Giebułtowski
-Świta Mikołaja-B.Czura, M.Sieradzki, A.Gac, D.Kocaj, A.Maślak, D.Teleżyńska, S.Płaneta, K.Olejarczyk, M. Wójciszyn,
-Gitara-D.Bednarz( absolwent)
Uszczęśliwione dzieci po otrzymaniu prezentów zaprosiły nas na przygotowany słodki poczestunek.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ,którzy zaangażowali się w przygotowanie tej wzruszajacej imprezy.
Do zobaczenia w przyszłym roku.
Organizatorzy: Jolanta Mroszczyk,Sylwia Bieleń, Krystyna Gagatko