Wycieczka do Energylandii
2018-10-08 21:06:52
26 września uczniowie ZS CKR w Nowosielcach uczestniczyli w wycieczce do Zatoru, do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki. Uczniowie pod opieką p. Wioletty Kopaniszyn, p. Agnieszki Wiśniewskiej i p. Marcina Śnieżka korzystali ze wszystkich atrakcji największego „wesołego miasteczka”. Zjeżdżali na Vikingu, roller-coasterach, wygrywali nagrody w różnych konkursach zręcznościowych, oglądali filmy 7D oraz różnorakie pokazy.
Wszyscy zadowoleni, z uśmiechami na twarzach, późnym wieczorem wrócili do swoich domów.
AW