Zakończenie nauki dla klas czwartych
2018-05-19 00:00:00
Czas płynie jak rzeka

27 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość zakończenia nauki uczniów klas IV, którzy rozpoczęli edukację w roku szkolnym 2014/15. Naszą szkołę opuścili uczniowie kształcący się w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik weterynarii, technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Absolwentów oficjalnie pożegnał pan Dyrektor Józef Gocko. Uczniowie z najlepszymi osiągnięciami zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi.
Część artystyczna, która obejmowała prezentację wybitnych absolwentów oraz wręczenie im statuetek – OSCARÓW za ich nietuzinkowe osiągnięcia została przygotowana przez uczniów klas trzecich i ich wychowawców – p. A. Pastuszek, p. A. Wiśniewską i p. L. Rąpałę.

„Dobrze ten schował, kto schował w pamięci.” Jesteśmy dumni z Was i Waszych osiągnięć. Kochani Absolwenci, nie zapomnijcie o nas!