Irlandzkie praktyki uczniów ZS CKR w Nowosielcach
2018-03-05 21:19:35
Irlandzkie  praktyki uczniów ZS CKR w Nowosielcach

POWERVET-2017-1-PL01-KA102-037643

w ramach  projektu Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej
realizowanego ze środków
PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Edukacja szkolna

Pierwszą grupę uczniów ZS CKR w Nowosielcach  przygotowujących się do wyjazdu na praktykę zawodową w Irlandii ( 20 osób ) oraz rodziców

na zebranie informacyjno – organizacyjne
dnia 12 marca 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 15.30 w sali 203.

Robert Piechocki
                                                                                                             Konrad Widota