Konkurs dla uczniów gimnazjów
2018-01-10 09:07:14

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, zaprasza uczniów klas III gimnazjów powiatu sanockiego do udziału w  Regionalnym Konkursie „W zdrowym ciele zdrowy duch”, który się odbędzie 21.02. 2018 roku. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest WPŁYW ŻYWNOŚCI MODYFIKOWANEJ NA ZDROWIE CZŁOWIEKA”.
Bardzo proszę o zapoznanie się warunkami uczestnictwa zawartymi w przesłanym Regulaminie konkursu lub na stronie szkoły: www.zsckr-nowosielce.pl

Regulamin konkursu pobierz
Załącznik 1 pobierz