Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mateusza Harabasza
2017-12-27 14:46:20
W przedświątecznym tygodniu 19 grudnia 2017r. Mateusz Harabasz uczeń II klasy technikum weterynarii uczestniczył w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy przyznawane są uczniom, którzy otrzymali  promocje z wyróżnieniem. Mateusz uzyskał najwyższą ocenę w szkole - średnia 5,2. Uroczystość odbyła się w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Gratulujemy !!!
wychowawca II LT : Krzysztof Mrozek