2017-11-28 20:38:43
99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w ZSCKR w Nowosielcach została upamiętniona 10 listopada. Uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny obrazujący wydarzenia z 1918 roku na tle życia społecznego. W przedstawieniu udział wzięli uczniowie: Piotr Rabiej, Klaudia Kołodziej, Eliza Chrząszcz, Kacper Konieczny – z klasy ILT, Maciej Żeliszewski i Szymon Płoucha – z klasy IBT, Andrzej Solecki – z klasy IPTR, Klaudia Mazur – z  klasy IIIPT, Gabriela Szukała – z  klasy IVFTH oraz Kamil Wyskiel – z klasy IVBTR.
Gościnnie wystąpili: absolwent szkoły- Grzegorz Wojtas oraz nauczyciele- Artur Niemczyk i Marcin Snieżek.