Internat ZS CKR Nowosielce– rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
2017-08-27 21:21:21
 Zebranie organizacyjne wychowanków internatu oraz  rodziców odbędzie się  3 września 2017 roku ( niedziela ) o godz. 18.00 w sali  konferencyjnej.

Przypominam, że należności za wyżywienie w stołówce internatu należy wpłacać w pierwszym dniu miesiąca w sekretariacie szkoły.

Lista wychowanków dostępna w zakładce Internat: http://zsckr-nowosielce.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-464 oraz w sekretariacie szkoły.

Robert Piechocki
                                                                                   kierownik internatu