Wystawa Gminna Wielkanoc 2017
2017-04-10 16:48:15
W dniach 29 – 30 marca 2017 w Posadzie Zarszyńskiej odbyła się XIV Wystawa Wielkanocna, na którą, jak każdego roku, otrzymaliśmy zaproszenie.
Uczniowie technikum architektury krajobrazu przygotowali kilka propozycji dekoracji wielkanocnego stołu.
W tym roku wzięliśmy również udział w konkursie na najciekawszego baranka wielkanocnego. Baranek, zgłoszony przez nas do konkursu był wykonany z masła.
Komisja konkursowa przyznała mu 3 miejsce w kategorii: „Prace uczniów i szkół”.
Zdjęcia przedstawiają dekoracje i stołu i  konkursowego baranka.