Profilaktyka we współpracy z PWSZ Sanok
2017-04-03 17:45:09
Miło nam ogłosić, iż kolejny raz z rzędu uczniowie ZS CKR w Nowosielcach współuczestniczyli w zajęciach ze Szkolnego Programu Profilaktyki w kooperacji z Sanocką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku (Instytut Medyczny).
Klasa III LTP wraz z opiekunami uczestniczyła w zajęciach na terenie PWSZ Sanok w temacie: Zwiększenie wiedzy na temat skutków zdrowotnych używania alkoholu, papierosów i innych substancji psychoaktywnych.
Wszyscy przypomnieliśmy sobie jaki wpływ na płód dziecka ma alkohol i inne używki jak również szczegółowo poznaliśmy zasady zdrowego trybu życia. Oprócz wykładu z pogadanką uczestniczyliśmy również w ciekawych warsztatach promujących zdrowie.
Współpracę zamierzamy kontynuować. Dziękujemy wszystkim za przybycie!!
Nauczyciele: Dorota Galant-Mistak, Katarzyna Borek