Dodano 2018-12-18 20:16:15 przez Agata Pastuszek
Obrazek
06.12.2018 już po raz jedynasty zajechał do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Skolno-Wychowawczegow Sanoku Św. Mikołaj z Nowosielec.
Mikołajowi jak zwykle towarzyszył orszak składający się z uczniów naszej szkoły.
Dodano 2018-12-10 21:25:53 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2018 r. MRiRW zorganizowało Narodową Wystawę Rolniczą, która odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zaproszenie do udziału i zaprezentowania się otrzymały wszystkie szkoły rolnicze prowadzone przez organizatora.
Dodano 2018-12-06 20:39:47 przez Ryszard Dziekan
Obrazek

W dniu 9 listopada 2018 roku 46 uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z opiekunami Anetą Bachtą, Małgorzatą Bienia i Agnieszką Wiśniewską mieli okazję zwiedzić Krakowskie Targi Hotelarsko – Gastronomiczne HoReCe/GASTROFOOD 2018.

Dodano 2018-11-05 18:31:29 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Pierwsze miesiące roku szkolnego 2018/19 były czasem intensywnej pracy uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach zaangażowanych w realizację kolejnego już projektu finansowanego z funduszy unijnych.
Dodano 2018-10-31 08:13:49 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W sobotę, 27 października podczas konferencji zorganizowanej przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce, odbyła się „Konferencja Szkoła dla Niepodległej”  oraz Wielki finał akcji „Nauczyciel na Medal”.

strony:

<- | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ->