Dodano 2016-12-18 00:00:00 przez Agata Pastuszek

W imieniu własnym i dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sanoku, dziękuję Wszystkim, którzy kolejny już rok włączyli się i pomagali mi przygotować upominki.

Nasze spotkanie z dziećmi odbyło się 05.12.2016r. w budynku ośrodka, do którego przyjechałem z grupą młodzieży z ZSCKR w Nowosielcach. Przy dźwiękach gitary dzieliliśmy się prezentami i wspólnie kolędowali.

Życząc Wesołych Świąt czekam na kolejne przyszłoroczne spotkanie.

Święty Mikołaj
Dodano 2016-12-16 20:50:54 przez Ryszard Dziekan
Obrazek

7 grudnia br. wychowankowie internatu Zespołu Szkół CKR w Nowosielcach Katarzyna Giebułtkowska, Sabina Jaworska, Mateusz Harabasz pod opieką wychowawczyni Renaty Czajnik brali udział w charytatywnym kiermaszu bożonarodzeniowym, którego celem było zebranie środków finansowych na operację serca dla Gabrysi Kuczmy, podopiecznej fundacji „Czas Nadziei”.

Dodano 2016-12-15 15:48:43 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 11-12 grudnia 2016 roku  w Domu Ludowym w Nowosielcach zorganizowana została coroczna wystawa ozdób choinkowych, stroików i potraw świątecznych .
Dodano 2016-12-15 15:45:19 przez Agata Pastuszek
W dniach od 8 do 10 grudnia 2016 roku uczennice: Weronika Fal, Ilona Izdebska i Anna Misiura z II klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, uczestniczyły w XV Ogólnopolskim Pokazie Stołów Wigilijnych w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Głównym celem tego spotkania była integracja młodzieży szkolnej w duchu przeżywania świąt Bożego Narodzenia.
Dodano 2016-12-14 17:29:35 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Dnia 06.12.2016 - 45 uczniów  uczestniczyło w Mikołajkowym wyjeździe na łyżwy.
Inicjatorem  tego przedsięwzięcia była wychowawczyni kl. I BT pani Elwira Kogut, a  opiekunami: pan Leszek Rąpała, pani Agnieszka Kosiarska, pani Anna Łuszcz i pani Irena Broda .
Głównym celem wyjazdu była integracja uczniów w zespole, hartowanie organizmu oraz organizowanie czasu wolnego poza budynkiem szkolnym.

strony:

<- | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ->