Dodano 2018-02-21 18:10:09 przez Agata Pastuszek
Uczniowie klasy III LTP wraz z wychowawcą i p. E. Kogut spędzili dzień 15 lutego na wycieczce w Krośnie. Pierwszym etapem klasowej eskapady była wizyta na lodowisku. Uczniowie, adekwatnie do swoich umiejętności, mogli popisać się jazdą na łyżwach. Szczególne brawa należą się odważnym sportowcom – nowicjuszom tej zimowej dyscypliny.
Dodano 2018-02-07 20:18:29 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
26 stycznia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach brali udział w organizowanych pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla X Obchodach Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu, które w tym dniu odbyły się na terenie Gminy Zarszyn i Nowosielec.
Dodano 2018-01-21 19:38:22 przez Ryszard Dziekan
Początek 2018 roku dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach jest czasem na podsumowanie działań w kończącym się  kolejnym już projekcie wzbogacającym ofertę edukacyjną placówki i finansowanym z funduszy europejskich.  Dwie dwudziestoosobowe grupy uczniów ZS CKR Nowosielce w marcu oraz wrześniu 2017 roku  przebywały na praktyce zawodowej w Irlandii. Zajęcia zaplanowano zgodnie z założeniami projektu  numer POWERVET - 2016 – 1 – PL01 – KA102 – 02526 Nowe doświadczenia zawodowe uczniów ZS CKR Nowosielce– praktyki w Unii Europejskiej.
Dodano 2018-01-10 09:07:14 przez Agata Pastuszek

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, zaprasza uczniów klas III gimnazjów powiatu sanockiego do udziału w  Regionalnym Konkursie „W zdrowym ciele zdrowy duch”, który się odbędzie 21.02. 2018 roku. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest WPŁYW ŻYWNOŚCI MODYFIKOWANEJ NA ZDROWIE CZŁOWIEKA”.
Bardzo proszę o zapoznanie się warunkami uczestnictwa zawartymi w przesłanym Regulaminie konkursu lub na stronie szkoły: www.zsckr-nowosielce.pl

Regulamin konkursu pobierz
Załącznik 1 pobierz
Załącznik 2 pobierz
Załącznik 3 pobierz
Dodano 2017-12-27 14:46:20 przez Agata Pastuszek
W przedświątecznym tygodniu 19 grudnia 2017r. Mateusz Harabasz uczeń II klasy technikum weterynarii uczestniczył w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy przyznawane są uczniom, którzy otrzymali  promocje z wyróżnieniem. Mateusz uzyskał najwyższą ocenę w szkole - średnia 5,2.

strony:

<- | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ->