Dodano 2017-03-16 20:27:35 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
„Gospodarka, głupcze!” (It’s the economy, stupid”) – brzmiał slogan wyborczy Billa Clintona w zwycięskiej kampanii prezydenckiej w 1992 roku. W obecnym czasie karierę robi jego parafraza, hasło „Edukacja, głupcze!”, często używane w publicystycznych komentarzach, programach wyborczych czy raportach z badań naukowych. W powszechnym odczuciu wiedza i praktyczne umiejętności nabywane w procesie edukacji oddziałują w coraz większym stopniu na poziom dobrobytu jednostek, grup społecznych oraz rozwój regionów i całych gospodarek.
Dodano 2017-03-13 19:21:00 przez Agata Pastuszek
ZWIEDZANIE MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU „GARDENIA” W POZNANIU TO GŁÓWNY CEL WYCIECZKI, KTÓRA ODBYŁA SIĘ W DNIACH 2-3 MARCA 2017 r. WZIĘLI  W NIEJ UDZIAŁ UCZNIOWIE KLASY I i III TECHNIKUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU I ROLNICTWA. PONADTO W PROGRAMIE WYCIECZKI ZNALAZŁY SIĘ: ZESPÓŁ ZAMKOWO-PARKOWY W KÓRNIKU, STARY RYNEK I PALMIARNIA W POZNANIU.
Dodano 2017-03-07 18:48:34 przez Agata Pastuszek
W dniu 01.03.2017 uczniowie wszystkich klas technikum systemów i urządzeń energetyki odnawialnej wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w kieleckich Targach, poświęconych energetyce odnawialnej.
Dodano 2017-03-01 19:12:22 przez Agata Pastuszek
14 LUTEGO 2017r. W HALI SPORTOWEJ ROZEGRANO I WALENTYNKOWY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „O PUCHAR DYREKTORA” ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W NOWOSIELCACH. W ROZGRYWKACH WZIĘŁO UDZIAŁ 12 DRUŻYN. ZWYCIĘZCĄ ZAWODÓW ZOSTAŁA DRUŻYNA Z GIMNAZJUM W BESKU. W FINAŁOWYCH MECZACH WYSTĄPIŁO 6 DRUŻYN REPREZENTUJĄCYCH SZKOŁY GIMNAZJALNE I UZYSKANO W NICH NASTĘPUJĄCE WYNIKI.
Dodano 2016-12-19 16:04:06 przez Agata Pastuszek

strony: