Dodano 2019-03-01 11:15:31 przez Agata Pastuszek
Obrazek

Dnia 27 lutego 2019 roku w Hali Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach odbył się turniej piłki halowej klas 3 gimnazjum i 8 klas szkoły podstawowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach. Do turnieju zgłosiło się 11 szkół (około 120 zawodników) z powiatu sanockiego, brzozowskiego, leskiego i drużyna z 1 klasy ZSCKR z Nowosielec.

Dodano 2019-02-13 09:11:50 przez Agata Pastuszek
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach
ogłasza otwarty nabór partnera/partnerów
spoza sektora finansów publicznych
w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020
Oś priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie
Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego w konkursie zamkniętym nr RPPK.09.04.00-IP.01-18-025/19.

Dodano 2019-02-07 14:53:27 przez Agata Pastuszek
W dniu 05 lutego 2019 na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów ZS CKR w Nowosielcach z przedstawicielami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego  w Przemyślu - Delegatura PUCS  w Krośnie.
Dodano 2019-02-04 10:59:10 przez Agata Pastuszek
Obrazek

30 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się Regionalny Konkurs „W zdrowym ciele zdrowy duch” przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Była to już 6 edycja tego przedsięwzięcia, tym razem poświęcona tradycjom żywieniowym, mającym korzystny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców naszego regionu.

W bieżącym roku Konkurs zorganizowany został przy pełnej aprobacie i przychylności Instytutu Żywienia i Żywności im. prof. Aleksandra Szczygła w Warszawie. Staramy się o patronat tej instytucji i jesteśmy przekonani, że kolejna edycja będzie miała już oficjalny mecenat tej zacnej instytucji.

Dodano 2019-01-24 10:22:32 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Miło nam zakomunikować, iż w dniach 17 i 18 stycznia wszystkie klasy IV technikum (IV BTR, IV FTH, IV LTP,IV PT) ZS CKR w Nowosielcach wzięły udział w dwudniowych warsztatach edukacyjnych z zakresu doradztwa zawodowego w Młodzieżowym Centrum Kariery  w Sanoku.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ->