Dodano 2018-04-17 19:58:33 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 10 – 11 kwietnia 2018 r. uczniowie ZSCKR w Nowosielcach uczestniczyli w warsztatach astronomicznych „Piknik pod Gwiazdami” w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach. Uczestnikami zajęć była młodzież, która korzysta z zajęć dodatkowych z fizyki i geografiiw ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach”.
Dodano 2018-04-17 11:27:35 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W krośnieńskim oddziale Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, w czwartek, 12 kwietnia br., odbył się tegoroczny konkurs biblijny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyło w nim 58 uczniów z 21 szkół średnich z Krosna, Brzozowa, Dynowa, Sanoka, Rymanowa, Iwonicza, Błażowej i Nowosielec.
Dodano 2018-04-04 07:29:04 przez Agata Pastuszek
Tradycyjnie pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację walorów  szkoły, ciekawych ofert edukacyjnych,  przybliżenie placówki potencjalnym uczniom. Przygotowane atrakcje, a także  nowocześnie wyposażone klasopracownie  nie tylko zachęcały gimnazjalistów do nauki w naszej szkole, ale pokazywały panujący tu klimat życzliwości i otwartości.
Dodano 2018-03-24 17:24:51 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Młodzież i Wychowawcy internatu ZS CKR w Nowosielcach w dniu 20 marca 2018 r. wzięli udział w konkursie ozdób wielkanocnych w internacie ZS nr 2 w Sanoku.
Spotkanie stało się kolejną okazją do kultywowania tradycji wielkanocnych, dzielenia się pomysłami oraz do rozwijania swoich umiejętności plastycznych.
Dodano 2018-03-24 14:26:50 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W  dniach 18-19 marca 2018 r. w sali Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej odbyła się XV Wystawa Wielkanocna, na którą uczniowie kl.2 architektury krajobrazu wspólnie z prowadzącą zajęcia praktyczne mgr Wiesławą Wojciechowską, przygotowali propozycje dekoracji wielkanocnego stołu i  dekoracji pomieszczeń. W świątecznych wielkanocnych wystawach gminnych ZSCKR w Nowosielcach bierze udział od 2010 roku.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->