Dodano 2017-08-18 11:24:14 przez Agata Pastuszek
Dnia 24.08. 2017 r., tj. w czwartek o godzinie 1100 w szkole ,w sali nr 3 odbędzie się spotkanie z uczniami wyjeżdżającymi na obóz programisty realizowany w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego”.
Serdecznie zapraszam uczestników wyjazdu na spotkanie.
Agata Pastuszek
Dodano 2017-07-11 11:36:52 przez Administrator ZSCKR

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami Bioasekuracji - jako podstawą ochrony przed afrykańskim pomorem świń i grypą ptaków.

Dodano 2017-06-20 11:31:32 przez Agata Pastuszek
Jak nie czytam, jak czytam- OGÓLNOPOLSKA AKCJA CZYTELNICZA

Prezentacja pobierz
Dodano 2017-06-05 16:30:00 przez Agata Pastuszek
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach był gospodarzem i współorganizatorem drugiego spotkania w ramach międzynarodowego projektu wymiany młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Odbyło się ono w dniach 28.05. – 02.06. 2017 r. W projekcie wzięli udział uczniowie szkół z Francji, Niemiec i Polski. Głównym organizatorem cyklu spotkań jest Stowarzyszenie Europa Direkt z siedzibą w Dreźnie.
Dodano 2017-05-31 14:34:18 przez Agata Pastuszek
Obrazek
22 maja 2017 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach odbyła się prezentacja nowoczesnych metod i form kształcenia w zawodach rolniczych przygotowana przez nauczycieli i uczniów szkoły, połączona z „Konkursem Wiedzy o Sejmie RP” organizowanym przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu RP. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Kazimierz Gołojuch – Poseł na Sejm RP, Piotr Uruski – Poseł na Sejm RP, Ewa Markowska- Bzducha - Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej, dr hab. inż. Sylwester Tabor prof. UR Prorektor ds. Dydaktycznych i Studenckich Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie, przedstawiciele władz samorządowych powiatu sanockiego oraz gmin, duchowni, władze województwa, kierownicy Biur Powiatowych ARiMR i Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego, wojewódzcy i powiatowi lekarze weterynarii.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->