Dodano 2018-05-20 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Dodano 2018-05-20 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W dniu 27 kwietnia uroczystą akademią uczciliśmy 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Treść scenariusza przybliżyła uczniom okoliczności powstania tego ważnego dokumentu, twórców ustawy i jej główne postanowienia.
Dodano 2018-05-19 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Obrazek Czas płynie jak rzeka

27 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość zakończenia nauki uczniów klas IV, którzy rozpoczęli edukację w roku szkolnym 2014/15. Naszą szkołę opuścili uczniowie kształcący się w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik weterynarii, technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Dodano 2018-05-18 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
W dniach 12 i 13 kwietnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach uczestniczyli w pokazach i warsztatach prezentowanych przez Centrum Nauki Kopernik z Warszawy. Zajęcia te zostały zorganizowane i zrealizowane w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach”.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->