Dodano 2019-01-03 09:42:19 przez Agata Pastuszek

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, zaprasza
uczniów klas III gimnazjów oraz uczniów klas VIII szkół podstawowych powiatu sanockiego
do udziału w  Regionalnym Konkursie „W zdrowym ciele zdrowy duch”,
który się odbędzie 30.01. 2019 roku.
Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest
ZDROWE, DAWNE TRADYCJE ŻYWIENIOWE”.
Bardzo proszę o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa zawartymi w  Regulaminie konkursu na stronie szkoły: www.zsckr-nowosielce.pl

Regulamin konkursu pobierz
Załącznik 1 pobierz
Załącznik 2 pobierz
Załącznik 3 pobierz
Załącznik 4 pobierz
Dodano 2018-12-20 08:25:04 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 19 grudnia Katarzyna Giebułtowska uczennica trzeciej klasy Technikum Weterynarii uczestniczyła  w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.
Dodano 2018-12-20 08:22:17 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 16-17 grudnia 2018 w Domu Kultury w Nowosielcach odbyła się Gminna Wystawa Bożonarodzeniowa, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły (kl.1 i 2 technikum architektury krajobrazu, przygotowując dekoracje na świąteczny stół, taras lub balkon.
Dodano 2018-12-18 20:22:22 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 7-8 grudnia w Jasionce  odbył się XIII Europejski Konkurs Kulinarny EKOLOGIA 2018 zorganizowany przez Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.
Dodano 2018-12-18 20:16:15 przez Agata Pastuszek
Obrazek
06.12.2018 już po raz jedynasty zajechał do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Skolno-Wychowawczegow Sanoku Św. Mikołaj z Nowosielec.
Mikołajowi jak zwykle towarzyszył orszak składający się z uczniów naszej szkoły.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->