Dodano 2018-10-24 16:49:22 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Nie każda osoba na tym świecie wie, że posiada jakiekolwiek prawa. Dlatego tak ważne jest uświadomienie sobie i innym o ich istnieniu.
W Polsce prawa człowieka ustanowione zostały w najważniejszym akcie prawnym naszego kraju – w II rozdziale Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku.
Helsińska Fundacja Praw Człowieka w 2001 roku zrealizowała projekt filmowy, który osiągnął spektakularny sukces i przyczynił się do kontynuacji tego przedsięwzięcia, aż do dnia dzisiejszego – to Międzynarodowy Festiwal Filmowy  WATCH DOCS.
Dodano 2018-10-24 16:31:07 przez Agata Pastuszek
Obrazek
7 października 2018r. podczas XIII Jesiennej Giełdy Ogrodniczej w PODR w Boguchwale odbył się konkurs pt. "Niepodległa Polska Smakuje" zorganizowany przez Stowarzyszenie Polska Ekologia.
Ideą zmagań było przygotowanie dwóch potraw, których pochodzenie wiązałoby się z regionem podkarpackim i jednocześnie nawiązywałby do 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W rywalizacji wzięły udział Zespoły Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego: z Nowosielec i  Rzemienia.
Dodano 2018-10-23 21:25:25 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W dniu 18 października br. pod opieką pp. Krzysztofa Skoczołka i Tomasza Prawdy, uczniowie klasy 1FTB (12), kl. 3LT (4) oraz kl. 1BB (3) brali udział w górskiej wycieczce w Bieszczadach, która przebiegała trasą szlaku czerwonego z Ustrzyk Górnych przez Szeroki Wierch, Siodło pod Tarnicą z wejściem na Tarnicę, a następnie zejściem szlakiem niebieskim do Wołosatego.
Dodano 2018-10-09 20:59:06 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 22.09 – 28.09 odbyła się kolejna część wymiany młodzieży kierunku Technikum architektury krajobrazu szkół z Nowosielec, oraz Niemiec i Francji. Tym razem wymiana odbywała się w Niemczech w okolicach Drezna.
Dodano 2018-10-08 21:06:52 przez Agata Pastuszek
Obrazek
26 września uczniowie ZS CKR w Nowosielcach uczestniczyli w wycieczce do Zatoru, do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->