Dodano 2018-08-29 21:51:55 przez Agata Pastuszek
Czas wakacji był okresem wytężonej pracy dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach zaangażowanych w realizację kolejnego już projektu finansowanego z funduszy unijnych. 30 czerwca br. z Irlandii wróciła pierwsza grupa praktykantów. Wśród nich było 10 uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych, 4 uczniów technikum mechanizacji rolnictwa oraz 6 uczniów technikum weterynarii. Natomiast 2 września br. do Irlandii wyjeżdża II grupa.
Dodano 2018-06-17 14:41:37 przez Agata Pastuszek
Dodano 2018-06-11 17:41:45 przez Agata Pastuszek
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach w czerwcu 2018 roku był gospodarzem i współorganizatorem drugiego spotkania w ramach międzynarodowego projektu wymiany młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W projekcie wzięli udział uczniowie szkół z Francji, Niemiec i Polski. Głównym organizatorem cyklu spotkań jest Stowarzyszenie Europa Direkt z siedzibą w Dreźnie.
Dodano 2018-06-05 12:50:16 przez Agata Pastuszek
Obrazek
30 maja 2018r w ZS CKR w Nowosielcach odbył się konkursu gastronomiczny „Mini Chef Cook”. Tematem przewodnim zmagań uczestników były: „Tradycyjne smaki podkarpackiej kuchni” –  Zupy na chłopskim stole”. Konkurs współorganizowany był z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa – OT w Rzeszowie.
Dodano 2018-05-23 18:55:27 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 23 maja 2018r. grupa młodzieży naszej szkoły w ramach projektu „ Nowa jakość kształcenia ogólnego w ZSCKR w Nowosielcach” uczestniczyła w zajęciach terenowych odbywających się w Magurskim Parku Narodowym. Uczniowie zapoznali się  florą i fauną MPN, zwiedzili muzeum oraz uczestniczyli w warsztatach dotyczących monitoringu zwierząt.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->