Dodano 2019-05-10 12:09:20 przez Agata Pastuszek
REKRUTACJA ELEKTRONICZNA: https://podkarpacie.edu.com.pl/

Wnioski, zasady rekrutacji: http://zsckr-nowosielce.pl/?c=mdFTP-cmLista-597 Więcej - reszta treści dotyczących aktualności
Dodano 2019-05-14 14:14:41 przez Agata Pastuszek
Dnia 30. 04. 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zasobach i Źródłach Energii Odnawialnej. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele kształcący na kierunku Technik Urządzeń i Systemów Energii Odnawialnej, Krzysztof Skoczołek i Grzegorz Pińczuk.
Dodano 2019-05-14 14:11:29 przez Agata Pastuszek
Dnia 12 kwietnia 2019 roku odbył się II etap V Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Olimpiada odbyła się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, wzięło w niej udział 47 najlepszych uczestników wyłonionych w etapie szkolnym. Byli to uczniowie 15 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego, sanockiego, jasielskiego, krośnieńskiego, gorlickiego, strzyżowskiego oraz ropczycko-sędziszowskiego.
Dodano 2019-04-30 08:30:56 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 26 kwietnia uczniowie wraz z gronem pedagogicznym pożegnali uczniów klas czwartych. Ich nauka w naszej szkole dobiegła końca.
Dodano 2019-04-25 09:56:47 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 2.04 – 5.04.2019 roku grupa uczniów z klas Technikum Architektury Krajobrazu wzięła udział w wycieczce edukacyjno – krajoznawczej.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->