Dodano 2017-10-01 17:28:04 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Dodano 2018-04-04 07:29:04 przez Agata Pastuszek
Tradycyjnie pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację walorów  szkoły, ciekawych ofert edukacyjnych,  przybliżenie placówki potencjalnym uczniom. Przygotowane atrakcje, a także  nowocześnie wyposażone klasopracownie  nie tylko zachęcały gimnazjalistów do nauki w naszej szkole, ale pokazywały panujący tu klimat życzliwości i otwartości.
Dodano 2018-03-24 17:24:51 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Młodzież i Wychowawcy internatu ZS CKR w Nowosielcach w dniu 20 marca 2018 r. wzięli udział w konkursie ozdób wielkanocnych w internacie ZS nr 2 w Sanoku.
Spotkanie stało się kolejną okazją do kultywowania tradycji wielkanocnych, dzielenia się pomysłami oraz do rozwijania swoich umiejętności plastycznych.
Dodano 2018-03-24 14:26:50 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W  dniach 18-19 marca 2018 r. w sali Domu Kultury w Posadzie Zarszyńskiej odbyła się XV Wystawa Wielkanocna, na którą uczniowie kl.2 architektury krajobrazu wspólnie z prowadzącą zajęcia praktyczne mgr Wiesławą Wojciechowską, przygotowali propozycje dekoracji wielkanocnego stołu i  dekoracji pomieszczeń. W świątecznych wielkanocnych wystawach gminnych ZSCKR w Nowosielcach bierze udział od 2010 roku.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->