Dodano 2017-10-01 17:28:04 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Dodano 2018-02-24 17:22:32 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 21. 02. 2018r w naszej szkole odbyła się V edycja Regionalnego Konkursu „W zdrowym ciele zdrowy duch”, którego temat brzmiał: „Wpływ żywności modyfikowanej na zdrowie człowieka”, współorganizowanego przez Instytut Rolnictwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.
Zebranych gości powitał p. dyrektor szkoły mgr inż. Józef Gocko oraz poseł na Sejm RP dr Piotr Uruski.
Dodano 2018-02-21 18:10:09 przez Agata Pastuszek
Uczniowie klasy III LTP wraz z wychowawcą i p. E. Kogut spędzili dzień 15 lutego na wycieczce w Krośnie. Pierwszym etapem klasowej eskapady była wizyta na lodowisku. Uczniowie, adekwatnie do swoich umiejętności, mogli popisać się jazdą na łyżwach. Szczególne brawa należą się odważnym sportowcom – nowicjuszom tej zimowej dyscypliny.
Dodano 2018-02-07 20:18:29 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
26 stycznia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach brali udział w organizowanych pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla X Obchodach Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu, które w tym dniu odbyły się na terenie Gminy Zarszyn i Nowosielec.
Dodano 2018-01-21 19:38:22 przez Ryszard Dziekan
Początek 2018 roku dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach jest czasem na podsumowanie działań w kończącym się  kolejnym już projekcie wzbogacającym ofertę edukacyjną placówki i finansowanym z funduszy europejskich.  Dwie dwudziestoosobowe grupy uczniów ZS CKR Nowosielce w marcu oraz wrześniu 2017 roku  przebywały na praktyce zawodowej w Irlandii. Zajęcia zaplanowano zgodnie z założeniami projektu  numer POWERVET - 2016 – 1 – PL01 – KA102 – 02526 Nowe doświadczenia zawodowe uczniów ZS CKR Nowosielce– praktyki w Unii Europejskiej.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->