Dodano 2019-05-10 12:09:20 przez Agata Pastuszek
REKRUTACJA ELEKTRONICZNA: https://podkarpacie.edu.com.pl/

Wnioski, zasady rekrutacji: http://zsckr-nowosielce.pl/?c=mdFTP-cmLista-597 Więcej - reszta treści dotyczących aktualności
Dodano 2019-05-28 14:02:43 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży z siedzibą w Poczdamie w ramach programu „Razem osiągniemy więcej. Teraz zawodowo” była organizatorem warsztatów ogrodniczych, które odbywały się w dniach 13 – 23 maja 2019 roku w Bad Muskau (na terenie Niemiec) oraz w leżącej na terenie naszego kraju – Morawie (okolice Wałbrzycha). Wzięła w nim udział grupa uczniów Technikum Architektury Krajobrazu oraz szkoły ogrodniczej w Berlinie.
Dodano 2019-05-27 16:03:56 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 24 maja 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie koło Kętrzyna odbyła się ósma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Smaki Wsi”. Do walki o statuetkę Złotej Patelni przystąpiło 18 szkolnych drużyn z całej Polski. Tematem zmagań tegorocznej edycji konkursu były „Podroby na polskim stole”.
Dodano 2019-05-27 15:37:14 przez Agata Pastuszek
Obrazek
14 maja 2019 r w ZS CKR w Nowosielcach odbył się konkursu gastronomiczny „Mini Chef Cook”. Tematem przewodnim zmagań uczestników były: „Tradycyjne smaki podkarpackiej kuchni –  Desery na Dworskim stole”. Konkurs współorganizowany był z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa – OT w Rzeszowie. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Ekologicznych „Polska Ekologia”. Konkurs był pod honorowym patronatem przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Dodano 2019-05-23 13:53:57 przez Agata Pastuszek
W dniu 21 maja 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów klas pierwszych ZS CKR w Nowosielcach z funkcjonariuszem Straży Miejskiej Miasta Sanoka.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->