Dodano 2019-02-13 09:11:50 przez Renata Czajnik
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach
ogłasza otwarty nabór partnera/partnerów
spoza sektora finansów publicznych
w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020
Oś priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie
Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego w konkursie zamkniętym nr RPPK.09.04.00-IP.01-18-025/19.

Dodano 2019-02-07 14:53:27 przez Agata Pastuszek
W dniu 05 lutego 2019 na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów ZS CKR w Nowosielcach z przedstawicielami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego  w Przemyślu - Delegatura PUCS  w Krośnie.
Dodano 2019-02-04 10:59:10 przez Agata Pastuszek
Obrazek

30 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbył się Regionalny Konkurs „W zdrowym ciele zdrowy duch” przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Była to już 6 edycja tego przedsięwzięcia, tym razem poświęcona tradycjom żywieniowym, mającym korzystny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców naszego regionu.

W bieżącym roku Konkurs zorganizowany został przy pełnej aprobacie i przychylności Instytutu Żywienia i Żywności im. prof. Aleksandra Szczygła w Warszawie. Staramy się o patronat tej instytucji i jesteśmy przekonani, że kolejna edycja będzie miała już oficjalny mecenat tej zacnej instytucji.

Dodano 2019-01-24 10:22:32 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Miło nam zakomunikować, iż w dniach 17 i 18 stycznia wszystkie klasy IV technikum (IV BTR, IV FTH, IV LTP,IV PT) ZS CKR w Nowosielcach wzięły udział w dwudniowych warsztatach edukacyjnych z zakresu doradztwa zawodowego w Młodzieżowym Centrum Kariery  w Sanoku.
Dodano 2019-01-06 15:27:41 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 04. 01. 2018 roku w Zespole Szkół  nr 3 w Sanoku odbyła się liecealiada w piłce siatkowej chłopców z powiatu sanockiego. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy: 3 i 4 drużynowe. Drużyna z Nowosielec znalazła się w grupie z: ZS nr 3, ZS nr 2, ZS nr 5.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->