Dodano 2018-11-05 18:31:29 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Pierwsze miesiące roku szkolnego 2018/19 były czasem intensywnej pracy uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach zaangażowanych w realizację kolejnego już projektu finansowanego z funduszy unijnych.
Dodano 2018-10-31 08:13:49 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W sobotę, 27 października podczas konferencji zorganizowanej przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce, odbyła się „Konferencja Szkoła dla Niepodległej”  oraz Wielki finał akcji „Nauczyciel na Medal”.
Dodano 2018-10-26 14:14:13 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Spływ przełomem Dunajca, zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie, wizyta w eremickim klasztorze Kartuzów w miejscowości Czerwony Klasztor na Słowacji oraz wpisanym na listę UNESCO drewnianym kościele w Sękowej to główne atrakcje o charakterze przyrodniczym, krajobrazowym i kulturowym Pienińskiego Parku Narodowego i okolic.
Dodano 2018-10-24 16:49:22 przez Agata Pastuszek
Obrazek
Nie każda osoba na tym świecie wie, że posiada jakiekolwiek prawa. Dlatego tak ważne jest uświadomienie sobie i innym o ich istnieniu.
W Polsce prawa człowieka ustanowione zostały w najważniejszym akcie prawnym naszego kraju – w II rozdziale Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku.
Helsińska Fundacja Praw Człowieka w 2001 roku zrealizowała projekt filmowy, który osiągnął spektakularny sukces i przyczynił się do kontynuacji tego przedsięwzięcia, aż do dnia dzisiejszego – to Międzynarodowy Festiwal Filmowy  WATCH DOCS.
Dodano 2018-10-24 16:31:07 przez Agata Pastuszek
Obrazek
7 października 2018r. podczas XIII Jesiennej Giełdy Ogrodniczej w PODR w Boguchwale odbył się konkurs pt. "Niepodległa Polska Smakuje" zorganizowany przez Stowarzyszenie Polska Ekologia.
Ideą zmagań było przygotowanie dwóch potraw, których pochodzenie wiązałoby się z regionem podkarpackim i jednocześnie nawiązywałby do 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W rywalizacji wzięły udział Zespoły Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego: z Nowosielec i  Rzemienia.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->