Dodano 2017-10-01 17:28:04 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Dodano 2017-11-17 08:28:51 przez Agata Pastuszek

Wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, zorganizowano w ZSCKR  kampanię informacyjno – edukacyjną dla młodzieży uczącej się w naszej szkole, ich rodziców, opiekunów oraz nauczycieli. Kampania była prowadzona w ramach projektu: „ Edukacja dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sanockiego”. Omawiane tematy dotyczyły m.in. szkodliwości używania substancji psychoaktywnych (dopalaczy) przez młodzież. Spotkania z rodzicami i nauczycielami były przeprowadzone przez psychologa oraz funkcjonariusza policji. Natomiast uczniowie uczestniczyli w zajęciach typu warsztaty, prowadzonych przez psychologa.

Dodano 2017-11-13 20:16:00 przez Agata Pastuszek
Spotkanie uczniów ZSCKR w Nowosielcach z wychowankami internatu ZS nr 2 w Sanoku w dniu 8 listopada 2017 roku było okazją do nawiązywania pozytywnych relacji rówieśniczych i pogłębiania dalszej współpracy. Wspólne obchodzenie Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania to lekcja prozdrowotnych zachowań, promocja zdrowego żywienia, jak również kształtowanie poprawnych nawyków żywieniowych, mających wpływ na nasze decyzje kulinarne.
Dodano 2017-11-12 15:58:10 przez Agata Pastuszek

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach wzbogacił swoją bazę dydaktyczną o nowy kombajn zbożowy New Holland TC5.70. Środki na zakup maszyny szkoła otrzymała z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dodano 2017-11-12 00:00:00 przez Agata Pastuszek
Dnia 13 listopada 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 1600 odbędzie się zebranie rodziców uczniów wszystkich klas.

W programie:
  • spotkanie z psychologiem- panią Ewą Kostańską- Bacher
  • spotkanie z przedstawicielem policji na temet zagrożeń współczesne cywilizacji
  • spotkanie z wychowawcami- wywiadówka

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->