Dodano 2018-10-23 21:25:25 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W dniu 18 października br. pod opieką pp. Krzysztofa Skoczołka i Tomasza Prawdy, uczniowie klasy 1FTB (12), kl. 3LT (4) oraz kl. 1BB (3) brali udział w górskiej wycieczce w Bieszczadach, która przebiegała trasą szlaku czerwonego z Ustrzyk Górnych przez Szeroki Wierch, Siodło pod Tarnicą z wejściem na Tarnicę, a następnie zejściem szlakiem niebieskim do Wołosatego.
Dodano 2018-10-09 20:59:06 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniach 22.09 – 28.09 odbyła się kolejna część wymiany młodzieży kierunku Technikum architektury krajobrazu szkół z Nowosielec, oraz Niemiec i Francji. Tym razem wymiana odbywała się w Niemczech w okolicach Drezna.
Dodano 2018-10-08 21:06:52 przez Agata Pastuszek
Obrazek
26 września uczniowie ZS CKR w Nowosielcach uczestniczyli w wycieczce do Zatoru, do największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki.
Dodano 2018-09-12 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Obrazek
W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego uczestniczą w realizacji projektu ekonomicznego "Kuźnia Młodego Przedsiębiorcy".
Zadaniem tego projektu jest rozbudzenie postaw i zachowań przedsiębiorczych wśród uczniów w zakresie pozyskania funduszy na działalność gospodarczą, zarządzanie przedsiębiorstwem.
Najlepsi uczniowie będą mogli zaprezentować swoje pomysły na własną działalność w dniu 11 czerwca 2019 roku na spotkaniu podsumowującym realizację projektu".
Dodano 2018-09-11 19:16:33 przez Ryszard Dziekan
Obrazek

W dniach 21/05/2018 - 01/06/2018 r. brałem udział w wyjeździe szkoleniowym dla kadry nauczycielskiej przedmiotów zawodowych w DEULA Hildesheim GmbH w Niemczech. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół  awodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach programu ERASMUS+ sektor kształcenie zawodowe.

strony:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->